Centrum Agencja Handlowa

Centralne ogrzewanie, instalacje wodno-kanalizacyjne

Kotły Piła - Centrum Agencja Handlowa

Kocioł vitoRET akvoTANK

centrum agencja handlowa
Kocioł grzewczy typu vitoRET akvoTANK. Wodny stalowy kocioł grzewczy na paliwa stałe z ruchomym, sekwencyjnym palnikiem retortowym, automatycznym systemem podawania paliwa, koszem zasypowym oraz regulatorem mikroprocesorowym. Kocioł vitoRET akvoTANK jest połączeniem kotła vitoRET z zasobnikiem ciepłej wody akvoTANK VZW QP 150/1.

Czytaj więcej...

Kocioł vitoRET

hydraulik wałcz instalacje gazowe, c.o., wod-kan
Kotły tego rodzaju znajdują podobne zastosowanie co kotły vitoRET akvoTANK, a więc instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody, obiekty mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, obiekty produkcyjne i inne.

Czytaj więcej...

Kocioł uniRET

hydraulik wałcz
Kotły grzewcze typu uniRET z palnikiem węglowym są kotłami niskotemperaturowymi przeznaczonymi do podgrzewania wody w układzie centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 80 stopni Celsjusza, ciśnieniu maksymalnym wynoszącym 1,5 BAR.

Czytaj więcej...

Kocioł Sztoker

centralne ogrzewanie
Specjalna konstrukcja podajnika ślimakowego pozwala na spalanie rożnych paliw bez konieczności wymiany ślimaka, znikome opory przy transporcie paliwa wydłużają żywotności ślimaka podającego, nie ma wiec obaw o szybkie wytarcie się łopatek. Ryzyko zerwania zawleczki zabezpieczającej też jest znikome. Daje to nam w pełni zadowolonego klienta, który nie musi się martwic czy w opale nie znajdzie się kamień, kawałek drewna lub metalu.

Czytaj więcej...

Kocioł RETORT

instalacja wodno-kanalizacyjna
Kotły grzewcze typu Retort są nowoczesną konstrukcją kotłów wodnych z regulowanym procesem spalania. W kotle Retort zostosowany został nowoczesny palnik ślimakowy.Dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika możliwe jest spalanie w kotle paliwa podstawowego typ groszek energetyczny 31-Gk II-26/7 wg PN-82/G-97003,paliwo zastępcze węgiel kamienny typu miał 31.2 kl. 25/12 wg PN-82-97001-3, o ganucacji do 30 mm.

Czytaj więcej...

Kocioł KWM-SR (typ niski)

instalacja gazowa wałcz
Kocioł KWM-SR ma zastosowanie w tych samych instalacjach co KWM-SGR. Różnica polega na innym ustawieniu wymiennika co skutkuje zmianą gabarytów, a szczególnie wysokości kotła.

Czytaj więcej...

Kocioł KWM-SGR (typ wysoki)

wod-kan
Kocioł KWM-SGR znajduje zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, pawilonach handlowych i usługowych, warsztatach gospodarstwach wiejskich itp. Możliwe jest także zastosowanie dodatkowego paleniska rusztowe- go umieszczonego nad paleniskiem retortowym, które umożliwia okresowe spalania innych paliw m.in. drewna.

Czytaj więcej...

Kocioł Eko Retort

c.o. wałcz
Kotły grzewcze typu EKO Retort są nowoczesną konstrukcją kotłów wodnych z regulowanym procesem spalania. W kotle Eko Retort zostosowany został nowoczesny palnik ślimakowy w całości wykonany z żeliwa wraz ze ślimakiem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika możliwe jest spalanie w kotle paliwa podstawowego typ groszek energetyczny 31-Gk II-26/7 wg PN-82/G-97003,paliwo zastępcze węgiel kamienny typu miał 31.2 kl. 25/12 wg PN-82-97001-3, oraz biopaliwa typu pelet o ganucac

Czytaj więcej...