Centrum Agencja Handlowa

Centralne ogrzewanie, instalacje wodno-kanalizacyjne

Kotły uniwersalne

Kocioł VIVO

Kocioł VIVO
Kotły grzewcze typu VIVO są kotłami niskotemperaturowymi przeznaczonymi do podgrzewania wody w instalacjach zarówno grawitacyjnych jak i pompowych. Znajdują zastosowanie w ogrzewaniu obiektów mieszkalnych - jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy, obiekty handlowe, produkcyjne i inne. Kotły typu VIVO mogą być stosowane wyłącznie w instalacjach ogrzewania systemu otwartego.

Czytaj więcej...

Kocioł uniwersalny z nadmuchem typu UKS-n

Kocioł uniwersalny z nadmuchem typu UKS-n
Kotły typu UKS-n przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100 oC. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domkach jednorodzinnych, punktach handlowych, usługowych, warsztatach, małych gospodarstwach. Ich prosta nowoczesna konstrukcja sprawia że są łatwe w obsłudze a ponadto mogą być one montowane w niemal że w każdych warunkach.

Czytaj więcej...

Kocioł UKS

Kocioł UKS
Kotły typu UKS przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 stopni Celsjusza. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach.

Czytaj więcej...

Kocioł UKS-m

Kocioł UKS-m
Kotły typu UKS przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100 oC. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domkach jednorodzinnych, punktach handlowych, usługowych, warsztatach, małych gospodarstwach. Ich prosta nowoczesna konstrukcja sprawia że są łatwe w obsłudze a ponadto mogą być one montowane w niemal że w każdych warunkach.

Czytaj więcej...

Kocioł miałowy typu SKAM

Kocioł miałowy typu SKAM
Kotły typu SKAM I KSWM są przeznaczone do spalania miału węgla kamiennego typu 32.1 sortymentu MI lub MII, klasy 25/15/15 o własnościach określonych w Polskich Normach PN-82/G-97003; PN-82/G-97001; PN-82/G-97002. Dla prawidłowego przebiegu procesu spalania w czasie cyklu pracy kotła konieczne jest aby zawartość wilgoci w zasypywanym miale wynosiła około 15%.

Czytaj więcej...