Centrum Agencja Handlowa

Centralne ogrzewanie, instalacje wodno-kanalizacyjne

Kocioł uniwersalny z nadmuchem typu UKS-n

Kocioł uniwersalny z nadmuchem typu UKS-n
Kotły typu UKS-n przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100 oC. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domkach jednorodzinnych, punktach handlowych, usługowych, warsztatach, małych gospodarstwach. Ich prosta nowoczesna konstrukcja sprawia że są łatwe w obsłudze a ponadto mogą być one montowane w niemal że w każdych warunkach.

Konstrukcja kotła sprawia ,że jest zminimalizowany efekt wykraplania spalin co przekłada się na wydłużenie żywotności kotła.Zaleca się zastosowanie zaworu trój lub czterodrożnego ponieważ chroni on kocioł przed niskotemperaturową korozją ,co zapobiega przedwczesnemu jego zużyciu.Regulacja temperatury kotła możliwa jest przez zastosowanie sterownika .Kotły UKS-n poziome i pionowe muszš być montowane tylko w układach centralnego ogrzewania z otwartym naczyniem zbiorczym.

Szczegóły produktu

Typ: UKS-n

KOTŁY TYPU UKS-n - pionowe i poziome.

Kotły typu UKS-n przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100 oC. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domkach jednorodzinnych, punktach handlowych, usługowych, warsztatach, małych gospodarstwach. Ich prosta nowoczesna konstrukcja sprawia że są łatwe w obsłudze a ponadto mogą być one montowane w niemal że w każdych warunkach.Konstrukcja kotła sprawia ,że jest zminimalizowany efekt wykraplania spalin co przekłada się na wydłużenie żywotności kotła.Zaleca się zastosowanie zaworu trój lub czterodrożnego ponieważ chroni on kocioł przed niskotemperaturową korozją ,co zapobiega przedwczesnemu jego zużyciu.Regulacja temperatury kotła możliwa jest przez zastosowanie sterownika .Kotły UKS-n poziome i pionowe muszš być montowane tylko w układach centralnego ogrzewania z otwartym naczyniem zbiorczym.

Przystosowane do spalania:

  • gorszego gatunku węgla kamiennego
  • węgla brunatnego
  • torfu
  • drewna
  • miału